As Pontes

CAMPIONATO DE TAEKWONDO CONCELLO DE AS PONTES

Un total de máis de 260 persoas participarán no Campionato “Concello das Pontes”

207

Onte dia 11 de Noviembre celebrouse no Pavillon Municipal de As Pontes o Campionato de Taekwondo Concello de As Pontes. A partire das 11:00 da maña comenzou este campionato hasta as 13:00 da tarde , , e pola tarde comenzou a partire das 16:00 con exhibicions e tecnicas de taekwondo , en donde os clubes de taekwondo vindos de varias localidades da zona , dende Betanzos, Vilalba e outras localidades poideron demostrar e competir nas distintas disciplinas de este arte marcial. Este Campionato estuvo organizado pola Escola Municipal de Taekwondo.

RESULTADOS CAMPIONATO “CONCELLO AS PONTES 2017”
Categoría A-1
1.- Inés Serra Chouza *OLIMPIA
2.- *Yago *Cuelles *Loredo *KWON
3.- *Yago Torres Parga *MOO *DUK *KWAN
Categoría A-2
1.- Claudia Rinlo Fernández *KWON
2.- Sofia *Rodriguez Fernández *KWON
3.- Roque *Rodriguez Mosquera *OLIMPIA
Categoría *B-1
1.- Samuel Serra Chouza *OLIMPIA
2.- Nicolás Ares Veiga *MOO *DUK *KWAN
3º *Uxía Campos Fernández *OLIMPIA
Categoría *B-2
1.- Borja Castro *Rodriguez *MOO *DUK *KWAN
2.- Pablo Prieto Bote *MOO *DUK *KWAN
3.- *Adriana Naveiro López *KWON
Categoría *C-1
1.- Paula Sobrino Rey *OLIMPIA
2.- *Antia González *Rodriguez *OLIMPIA
3.- *Sergio *Hermelo Santos *OLIMPIA
Categoría *C-2
1.- Paula Lameiro Mosquera *OLIMPIA
2.- *Zaira *Rodriguez García *OLIMPIA
3.- *Lucia Cebreiro *Giz *MOO *DUK *KWAN, *Cies Valentín Vázquez *OLIMPIA
Categoría *C-3
1.- Fernando Pico dá Costa *MOO *DUK *KWAN
2.- Erika Fernández López *MOO *DUK *KWAN
3.- Noelia Quiroga Fernández *OLIMPIA, Bruno González Vázquez *MOO *DUK *KWAN
Categoría D-3 masculino
1.- Tomas *Mahia Vázquez *KWON
2.- *Yoseph *Bru Franco *MOO *DUK *KWAN
3.- *Antón Diaz Rego *MOO *DUK *KWAN
Categoría D-4 masculino
1.- Marc *Antony *Longobucco Linares *OLIMPIA
2.- David Pena Pereira *GARRAPUCHO
3.- Martin Fraga *KWON
Categoría D-2 feminino
1.- *Leire Álvarez García *OLIMPIA
2.- Irene *Salvatierra Pena *MOO *DUK *KWAN
3º *Antia Pérez *Carballeira
*OLIMPIA Categoría D-4 feminino
1.- Minerva *Rodriguez *Urdiales
*OLIMPIA Categoría E-1 masculino
1.- Ariel Martínez Cancio *KWON
Categoría E-3 masculino
1.- Hugo García *Tizon *KWON
Categoría E-4 masculino
1.- Carlos *Willian Bolaño Belo *MOOO *DUK *KWAN
2.- Lucas *Mahia Vázquez *KWON
3.- Borja *Rodriguez *Urdiales
*OLIMPIA Categoría E-2 feminino
1.- *Lucia García Reyes *KWON
2.- Laura Penas Conde *KWON
3.- *Tania Cortes *KWON
Categoría E-4 feminino
1.- Cristina Sierra *Breijo *MOO *DUK *KWAN
2.- Iria *Valerio Carro *KWON
3.- Marta Álvarez Fernández *GARRAPUCHO
Categoría A3 masculino adultos
1.- Frank Carro Barreiro *KWON
2.- Izan *Prego Pena *KWON
Categoría A-1 feminino adulto
1.- Cristina Ramil *Novo *MOO *DUK *KWAN
Categoría A-2 adulto feminino
1.- *Mirian *Michaelsen Gómez *KWON
Categoría A-3 feminino adulto
1.- *Mirella Quiroga Fernández *OLIMPIA
Categoría A-5 feminino adulto

Nova cortesía de Raimundo Carballo

También podría gustarte
Comentarios