XI Torneo de Xadrez Festas do Carmen As Pontes 2010

93

Un ano mais e xa son 11 os que se celebra ininterrumpidamente pese a todo, e a todos, o torneo de xadrez das festas do Carme celebrouse, nas instalacions da bolera do lar o pasado domingo, eso si este ano con pouca participación por causas futbolisticas, pero xogamos unhas boas partidas cos amigos de rianxo, Viveiro a Coruña etc…, gracias a todos por participar.
Xa estamos pensando nos distintos torneos do veran, que este ano son poucos por mor da crise, pero eso si, son poucos pero bos.
xadrez_1.jpg


1. Abuín Bóullon, Manuel Ángel Abs 2130 2113 Distribunosa Xadrez Rianxo
2. Feás Sánchez, Xesús Abs 2024 1968 Reatelo_Lugo
3. Hevia Sieira, Alberto Abs 1918 1907 Rianxo
4. Castro Caaveiro, Antonio Abs 1859 1818 Xadrez As Pontes
5. González Escourido, Emilio Abs 1849 1833 Xadrez Viveiro
6. Álvarez Domínguez, Breixo Xuv 1833 1708 Laroca Nigran
7. Martínez Dourado, Daniel Abs 1805 1775 Distribunosa Xadrez Rianxo
8. Pérez Augusto, Javier Abs 1765 1783 Xadrez As Pontes
9. Mendoza Verdes, Miguel Abs 1687 1596 ExAlcoholicos
10. Dela Peña Llerandi, Adolfo Abs 1575 1509 CFX
11. Novo Pérez, Jose Javier Abs 1581 Xadrez As Pontes
12. Tojeiro García, Rocío Abs 1491 Xadrez As Pontes
13. Franco Jimenez, Rodrigo Cad 1260 Escola Luguesa
14. Álvarez Domínguez, Lúa Inf Laroca Nigran
15. Bugliot Mateo, Diego Inf Sigrás
16. De Blas Fernandez, Ángel Abs A Coruña
17. Estevez de la Fuente, Oliver Abs SAFA_ A Coruña
18. Franco Manso, Francisco José Abs Escola Luguesa
19. Pérez Mosquera, Adrián Xuv Distribunosa Xadrez Rianxo
20. Valin Carreira, Fernando Abs Palas de Rei
xadrez_2.jpg
Mellor Pontesa. Rocio Tojeiro Garcia
Mellor Pontes. Antonio Castro Caaveiro
2º Clasificado infantil Lúa Álvarez Domínguez
1º Clasificado infantil Diego Bugliot Mateo
2º Clasificado Cadete ______________________
1º Clasificado Cadete Rodrigo Franco Jiménez
2º Clasificado Xuvenil Adrián Pérez Mosquera
1º Clasificado Xuvenil Breixo Álvarez Domínguez
3º Clasificado sen ELO Diego Bugliot Mateo
2º Clasificado sen ELO Francisco José Franco Manso
1º Clasificado sen ELO Ángel de Blas Fernández
3º Clasificado sen ELO FIDE Rocío Tojeiro García
2º Clasificado sen ELO FIDE Rodrigo Franco Jiménez
1º Clasificado sen ELO FIDE Oliver Estévez de la Fuente
3º Clasificado Xesús Feás Sánchez
2º Clasificado Javier Pérez Augusto
1º Clasificado Manuel Ángel Abuin Boullon segundo ano consecutivo
Nova cortesía de Antonio Castro

Consegue en tempo real avisos de novos artigos no teu dispositivo, subscribete agora.

También podría gustarte
Comentarios