AXENDA DEPORTIVA DA FIN DE SEMANA

69

Axenda deportiva da fin de semana dos días 3 e 4 de Decembro.


SÁBADO, 3 DECEMBRO
CLUB DEPORTIVO AS PONTES
TERCEIRA DIVISIÓN (Grupo 1º, 17ª)
C.D. AS PONTES – CLUB ORDES S.D.
Sábado 3 (18,30) – Campo do Poboado
Árbitro: Óscar López Rodríguez (Pontevedra)
SEGUNDA AUTONÓMICA (Grupo 4º, 14ª)
A.D. MIÑO – C.D. AS PONTES “B”
Sábado 3 (16,15) – Campo Municipal de Miño
LIGA GALEGA XUVENIL (Grupo 1º, 12ª)
VIVEIRO C.F. – C.D. AS PONTES
Sábado 3 (16,00) – Campo Municipal de Viveiro
1ª AUTONÓMICA XUVENIL (Grupo 5º, 11ª)
C.D. AS PONTES “B” – A.D. MIÑO
Sábado 3 (16,00) – Campo do Poboado “Anexo”
2ª AUTONÓMICA INFANTIL (Grupo 5º, 5ª)
AMISTADE MEIRÁS – C.D. AS PONTES
Sábado 3 (10,30) – Campo de Atios (Valdoviño)
CATEGORÍA ALEVÍN
C.D. AS PONTES – F.C. ORTIGUEIRA
Sábado 3 (10,00) – Campo do Poboado F-7
NARÓN BP PIÑEIROS – C.D. AS PONTES “B”
Sábado 3 (12,00) – Campo do Cadaval (Narón)
CATEGORÍA BENXAMIN
C.D. AS PONTES – NARÓN BP PIÑEIROS “C”
Sábado 3 (11,00) – Campo do Poboado F-7
A.D. MIÑO – C.D. AS PONTES “B”
Venres 2 (18,30) – Campo Municipal de Miño
CATEGORÍA PREBENXAMÍN
RACING FERROL – C.D. AS PONTES
Sábado 3 (12,00) – Campo da Malata 3
C.D. AS PONTES “B” – NUMANCIA DE ARES
Sábado 3 (12,00) – Campo do Poboado F-7
TERCEIRA DIVISIÓN DE FÚTBOL SALA (10ª)
O ESTEO F.S. – VENTORRILLO F.S. (A Coruña)
Sábado 3 (17,30) – Pavillón Municipal da Fraga (As Pontes)
DOMINGO, 4 DECEMBRO
2ª AUTONÓMICA FEMININA (Grupo 1º, 15ª)
ATLÉTICO MELIDE – C.D. AS PONTES
Domingo 4 (16,00) – Campo Municipal de Melide
2ª AUTONÓMICA CADETE (Grupo 5º, 1ª)
A.D. MIÑO – C.D. AS PONTES
Domingo 4 (11,30) – Campo Municipal de Miño
LIGA AUTONÓMICA DE RUGBI (7ª)
FENDETESTAS C.R. – C.R. VIGO “B”
Domingo 4 (12,00) – Campo Monte Medulio (As Pontes)
MARTES, 6 DECEMBRO
TERCEIRA DIVISIÓN (Grupo 1º, 18ª)
RÁPIDO DE BOUZAS – C.D. AS PONTES
Martes 6 (00,00) – Campo Baltasar Pujales (Bouzas, Vigo)
Árbitro: Borja Bilbao Vizcaíno (Lugo)
SEGUNDA AUTONÓMICA (Grupo 4º, 15ª)
C.D. AS PONTES “B” – GALICIA CARANZA
Martes 6 (16,00) – Campo do Poboado (As Pontes)
LIGA GALEGA XUVENIL (Grupo 1º, 13ª)
C.D. AS PONTES – RACING VILALBÉS
Martes 6 (12,00) – Campo do Poboado (As Pontes)
XOVES, 8 DECEMBRO
2ª AUTONÓMICA INFANTIL (Grupo 5º, 6ª)
C.D. AS PONTES – S.D. ÁNIMAS
Xoves 8 (11,00) – Campo do Poboado (As Pontes)
Nova cortesía de A.F.

Consegue en tempo real avisos de novos artigos no teu dispositivo, subscribete agora.

También podría gustarte
Comentarios