AXENDA DEPORTIVA 25/26 – FEBREIRO – 2012

104

Axenda deportiva da fin de semana dos días 25 e 26 de Febreiro.


CLUB DEPORTIVO AS PONTESCD-As-Pontes-2002.png
TERCEIRA DIVISIÓN (Grupo 1º, 27ª)
C.D. DORNEDA – C.D. AS PONTES
Domingo 26 (16:45)
Campo Eugenio Pardo Conchado (Condús, Oleiros)
Árbitro: MIGUEL PÉREZ CABALEIRO (Vigo)
SEGUNDA AUTONÓMICA (Grupo 4º, 24ª)
C.D. AS PONTES B – NUMANCIA S.D.R. ARES
Domingo 26 (16:30) – Campo do Poboado
2ª AUTONÓMICA FEMININA (Grupo 1º, 25ª)
C.D. RÚA – C.D. AS PONTES
Domingo 26 (16:30) – Campo do Aguillón (A Rúa)
LIGA GALEGA XUVENIL (Grupo 1º, 22ª)
C.D. AS PONTES – S.D. BREXO LEMA
Sábado 25 (12:00) – Campo do Poboado
1ª AUTONÓMICA XUVENIL (Grupo 5º, 20ª)
C.C.R.D. PERLÍO – C.D. AS PONTES B
Sábado 25 (16:15) – Campo dos Pinares (Perlío)
2ª AUTONÓMICA CADETE (Grupo 5º, 9ª)
C.D. AS PONTES – RACING SAN PEDRO C.F.Escudo-O-Esteo.png
Sábado 26 (16:30) – Campo do Poboado
2ª AUTONÓMICA INFANTIL (Grupo 5º, 15ª)
C.C.R.D. PERLÍO – C.D. AS PONTES
Sábado 25 (11:00) – Campo dos Pinares (Perlío)
CATEGORÍA ALEVÍN
S.D. O VAL B – C.D. AS PONTES
Sábado 25 (10:30) – Campo de Sinde (O Val)
C.D. AS PONTES E – S.D.R. PORTUARIOS
Sábado 25 (10:00) – Campo do Poboado F-7
CATEGORÍA BENXAMIN
AMISTADE MEIRÁS – C.D. AS PONTES
Venres 24 (18:30) – Campo de Atios (Valdoviño)
C.D. AS PONTES B – S.D. ÁNIMAS
Sábado 25 (11:00) – Campo do Poboado F-7
CATEGORÍA PREBENXAMÍN
C.D. AS PONTES – S.D.R. PORTUARIOS
Sábado 25 (12,00) – Campo do Poboado F-7
A.D. MIÑO – C.D. AS PONTES B
Sábado 25 (12:00) – Campo de Miño
FÚTBOL SALA – 3ª DIVISIÓN (Fase de ascenso)
O ESTEO F.S. – CONCELLO DE TRABADA
Domingo 26 (12:00) – Pavillón da Fraga (As Pontes)
Escudo-Fendetestas.pngLIGA AUTONÓMICA DE RUGBI (13ª)
PONTEVEDRA R.C. – C.R. FENDETESTAS
Sábado 25 (18:00) – Campo de Monteporreiro(Pontevedra)
LIGA DE VETERANOS DE FÚTBOL-7 (17ª)
Campo do Poboado
As Pontes 74 – La Galaxia (Sáb. 25, 19:00)
Xuntanza – M. Eume (Sáb. 25, 20:00)
C. Bahía – Santaballés (Dom. 26, 10:00)
MMYPEM – A Cepa (Dom. 26, 11:00)
Maren – Farmavida (Dom. 26, 12:00)
Descansa: C. Guerreiro
CAMPIONATO GALEGO INFANTIL DE TAEKWONDO
Pavillón Municipal da Fraga (Sábado 25, 11:00)
ORGANIZAN:
CLUB MOO DUK KWAN / FEDERACIÓN GALEGA DE TAEKWONDO
Entrada gratuita
Nova cortesía de A.F.

Consegue en tempo real avisos de novos artigos no teu dispositivo, subscribete agora.

También podría gustarte
Comentarios