RESULTADOS OLIMPIADAS ESCOLARES 16 XUÑO 2012

74

Resultados das olimpiadas escolares que se desputaron onte nas pistas do Poboado
Cartel.jpg


60 ML COLEXIO
BIBERÓN FEMININO
1ª OUISAM JEDDAOUI MAGDALENA
BIBERÓN MASCULINO
1º SERGIO BARRO CASAL A FRAGA
2º DIEGO LOZANO CALVO SANTA MARÍA
3º MANUEL CAMPELLO CARBALLO MAGDALENA
PREBENXAMÍN FEMININO
1ª JIMENA FRAGUIO SANJURJO SANTA MARÍA
2ª ALOIA MURADO FERREIRO A FRAGA
3ª LUCÍA VILA FERREIRO MONTE CAXADO
PREBENXAMÍN MASCULINO
1º DAVID BARRO ARANGO A FRAGA
2º IAGO GABEIRAS ROMERO A FRAGA
3º DAVID GARCÍA CASAL A FRAGA
BENXAMÍN FEMININO
1ª ÁFRICA MORALES FERREIRO SANTA MARÍA
2ª CELIA DURÁN IGLESIAS SANTA MARÍA
3ª ANTÍA FRANCO CAAVEIRO MONTE CAXADO
BENXAMÍN MASCULINO
1º EYOB SANTAMARIÑA FERNÁNDEZ MONTE CAXADO
2º NICOLÁS FILGUEIRAS CORRALES MAGDALENA
3º PABLO VISPALIA DÍAZ A FRAGA
ALEVÍN FEMININO
1ª ANDREA MARTÍNEZ PETEIRA SANTA MARÍA
2ª CRISTINA SOUTO PITA A FRAGA
3ª YANIRA VARGAS MONTOYA MAGDALENA
ALEVÍN MASCULINO
1º XOEL TRASTOY TOJEIRO MONTE CAXADO
2º LOIS PITA PENA MAGDALENA
3º ELOY TOJEIRO CINZA MAGDALENA
INFANTIL FEMININO
1ª CARLA FRANCO VÁZQUEZ MONTE CAXADO
2ª NICOLE BÉJAR CASTRO MONTE CAXADO
3ª HANA SANTAMARIÑA FERNÁNDEZ MONTE CAXADO
INFANTIL MASCULINO
1º JHOSEN HAWER GUZMÁN SUÁREZ MAGDALENA
2º MOHAMED KARIM MAGDALENA
CADETE FEMININO
1ª RAQUEL BÉJAR CASTRO MONTE CAXADO
2ª CARMELA DA SILVA PÉREZ CASTRO DA UZ
3ª NATALIA FRAGA PENA CASTRO DA UZ
CADETE MASCULINO
1º DAVID TONISLALOV DAMYANOV
MONCHO
VALCARCE
2º CARLOS DURÁN IGLESIAS
MONCHO
VALCARCE
FONDO COLEXIO
BENXAMÍN FEMININO 1 VOLTA
1ª ÁFRICA MORALES FERREIRO SANTA MARÍA
2ª CELIA DURÁN IGLESIAS SANTA MARÍA
3ª ANTÍA FRANCO CAAVEIRO MONTE CAXADO
BENXAMÍN MASCULINO 1 VOLTA
1º EYOB SANTAMARIÑA FERNÁNDEZ MONTE CAXADO
2º PABLO VISPALIA DÍAZ A FRAGA
3º LUÍS ALEJANDRO MOLINA QUIZA MAGDALENA
ALEVÍN FEMININO 2 VOLTAS
1ª CRISTINA SOUTO PITA A FRAGA
2ª ANDREA MONTERO PETEIRA SANTA MARÍA
3ª ALICIA FERNÁNDEZ ALLÉN MONTE CAXADO
ALEVÍN MASCULINO 2 VOLTAS
1º ROI OTERO BAAMONDE MONTE CAXADO
2º LOIS PITA PENA MAGDALENA
3º ANTÓN PAZ PENA MONTE CAXADO
INFANTIL FEMININO 3 VOLTAS
1ªNICOLE BÉJAR CASTRO MONTE CAXADO
2ª NOELIA SANTALLA PENABAD MAGDALENA
INFANTIL MASCULINO 3 VOLTAS
1º JHOSEN HAWER GUZMÁN SUÁREZ MAGDALENA
2º MOHAMED KARIM MAGDALENA
CADETE FEMININO 3 VOLTAS
1ª RAQUEL BÉJAR CASTRO MONTE CAXADO
2ª NATALIA FRAGA PENA CASTRO DA UZ
CADETE MASCULINO 3 VOLTAS
1º DAVID TONISLALOV DAMYANOV
MONCHO
VALCARCE
2º CARLOS DURÁN IGLESIAS
MONCHO
VALCARCE
PESO COLEXIO
ALEVÍN FEMININO 2KG
1ª PAULA AMOR GONZÁLEZ (5,40 m) MAGDALENA
2ª CRISTINA SOUTO PITA (5,00 m) A FRAGA
3ª ALICIA FERNÁNDEZ ALLÉN (4,20 m) MONTE CAXADO
ALEVÍN MASCULINO 2 KG
1º XOEL TRASTOY TOJEIRO (7,40 m) MONTE CAXADO
2º ROI OTERO BAAMONDE (6,90 m) MONTE CAXADO
3º GERMÁN ENRIQUEZ NÚÑEZ ( 6,30 m) MONTE CAXADO
INFANTIL FEMININO 2 KG
1ª HANA SANTAMARIÑA FERNÁNDEZ (7,30 m) MONTE CAXADO
2ª NICOLE BÉJAR CASTRO (6,60 m) MONTE CAXADO
3ª CARMELA FRANCO CAAVEIRO (6,50 m) MONTE CAXADO
INFANTIL MASCULINO 2 KG
1º JHOSEN HAWER GUZMÁN SUÁREZ (8,30 m) MAGDALENA
2º MOHAMED KARIM (6,90 m) MAGDALENA
3º DIEGO CALVO FILGUEIRAS (6,50 m) MAGDALENA
CADETE FEMININO 2 KG
1ª RAQUEL BÉJAR CASTRO (9,60 m) MONTE CAXADO
2ª NATALIA FRAGA PENA (7,25 m) CASTRO DA UZ
CADETE MASCULINO 2 KG
1º DAVID TONISLAVOV DAMYANOV (11,75 m)
MONCHO
VALCARCE
2º CARLOS DURÁN IGLESIAS (8,70 m)
MONCHO
VALCARCE
LONXITUDE COLEXIO
BENXAMÍN FEMININO
1ª ELIA LÓPEZ SOTO (2,05 m) MONTE CAXADO
2ª NAIA CARBALLO ACERA (1,92 m) MAGDALENA
3ª ANTÍA FRANCO CAAVEIRO (1,89 m) MONTE CAXADO
BENXAMÍN MASCULINO
1º NICOLÁS FILGUEIRAS CORRALES (2,39 m) MAGDALENA
2º EYOB SANTAMARIÑA FERNÁNDEZ (2,20 m) MONTE CAXADO
3º PABLO VISPALIA DÍAZ (2,04 m) A FRAGA
ALEVÍN FEMININO
1ª CRISTINA SOUTO PITA (2,30m) A FRAGA
2ª ANA CAAVEIRO DA COSTA (2,28 m) MAGDALENA
3ª ALICIA FERNÁNDEZ ALLÉN (1,98 m) MONTE CAXADO
ALEVÍN MASCULINO
1º LOIS PITA PENA (3,18 m) MAGDALENA
2º XOEL TRASTOY TOJEIRO (2,99 m) MONTE CAXADO
3º AZDIN JEDDAOUI (2,81 m) MAGDALENA
INFANTIL FEMININO
1ª CARLA FRANCO VÁZQUEZ (2,85 m) MONTE CAXADO
2ª CARMELA FRANCO CAAVEIRO (2,58 m) MONTE CAXADO
3ª NOELIA SANTALLA PENABAD (2,20 m) MAGDALENA
INFANTIL MASCULINO
1º MOHAMED KARIM (3,53 m) MAGDALENA
2º JHOSEN HAWER GUZMÁN SUÁREZ ( 3,00 m) MAGDALENA
3º ANTONIO DOPICO BARRO (1,50 m) MAGDALENA
CADETE FEMININO
1ª RAQUEL BÉJAR CASTRO (3,75 m) MONTE CAXADO
2ª CARMELA DA SILVA PÉREZ (2,65 m) CASTRO DA UZ
3ª NATALIA FRAGA PENA (2,63 m) CASTRO DA UZ
CADETE MASCULINO
1º DAVID TONISLAVOV DAMYANOV (4,07 m)
MONCHO
VALCARCE
2º CARLOS DURÁN IGLESIAS (3,68 m)
MONCHO
VALCARCE
RELEVO
PREBENXAMÍN
1º A FRAGA
2º MAGDALENA
BENXAMÍN
1º MONTE CAXADO
2º SANTA MARÍA
3º MAGDALENA
4º A FRAGA
ALEVÍN
1º MAGDALENA “B”
2º MONTE CAXADO “1”
3º MONTE CAXADO “2”
4º MAGDALENA “A”
5º A FRAGA
6º MONTE CAXADO “3”
INFANTIL
1º MONTE CAXADO
2º MAGDALENA
Nova cortesía Susana Castro

Consegue en tempo real avisos de novos artigos no teu dispositivo, subscribete agora.

También podría gustarte
Comentarios