CATRO PONTESES NA FASE FINAL DO TORNEO DE SELECCIÓNS COMARCAIS EN FERROL

As semifinais e finais serán este mércores en Caranza e na Gándara.

113

As seleccións de Ferrol xogarán este mércores 23 a fase final do Torneo galego de Seleccións Comarcais, e faránno na cidade departamental.

Os tres conxuntos clasificados xogarán as semifinais, e están convocados os ponteses Andrea Montero, Paula Bellas, Carolina Paz e Alejandro López.

A Alevín Masculina xogará ás 11:00 con Vigo en Caranza, e a outra semifinal será Santiago-Pontevedra.

A Alevín Feminina tamén xogará contra Vigo ás 12:00 en A Gándara. A outra semifinal Coruña-Santiago.

A sub14 feminina xogará ás 11:00 contra Pontevedra tamén na Gándara, mentres o outro enfrontamento será Coruña-Vigo.
Por último, os enfrontamentos sub14 masculinos, en Caranza, serán Coruña-Vigo e Lugo Pontevedra. Nesta categoría a selección departamental de Dani Silva perdera na primeira fase.

As finais serán pola tarde.

Sub14 Feminina

EF Racing de Ferrol: Nora Pérez, Alba Permuy, Carolina Senra
SCDR Galicia de Caranza: Paula Marcos, Carla San Emeterio
CD Narón: Sara De la Fuente, Jennifer Florencio
SRD Portuarios: Andrea Agulló, Antía Delgado
CD San Sadurniño: Yaiza González, Aldara Pérez
SD O Val: Jessica Carro
SCDR Ánimas: Eva Fernández
SDC Galicia de Mugardos: Sofía Martínez
SD Rápido de Neda: Alessandra Pérez
CD Cariño: Beatriz Vila
SD Barallobre: Uxía Cabada
CD As Pontes: Andrea Montero Peteira

Sub12 Masculina
SCDR Galicia de Caranza: Edgar Pardavila, Mathias Maidana, Borja Blanco
EFR Ferrol: Alejandro González, Iker Fernández
Eume Deportivo: Aike Cachafeiro, Daniel Arias
Racing San Pedro: Mario González, Semanegn Díaz
SRD Portuarios: Aarón Salgueiro
SCDR Ánimas: Daniel Manso
CD Narón: Pedro Martínez
SD O Val: Iago Fernández
Galicia de Mugardos: Yago Rivera
SD Cedeira: Vicente Rodríguez
CD As Pontes: Alejandro López Fernández

Sub12 Feminina
SRD Ánimas: Valeria Filgueira, Alba Platas
Eume Deportivo: June Moreno, Ainhoa Tenreiro
Cedeira SD: Lucía Bellón, Marina Caneiro
SDCR O Freixo: Lucía Rivas, Laura Testa
CD As Pontes: Paula Bellas Ruiz, Carolina Paz Ramudo
SCDR Galicia de Caranza: Aroa González
SRD Numancia de Ares: Martina Oliveira
CD Cariño: Ania Rodríguez
CD San Sadurniño: Judith González
UD Cebarca: Cecilia González
SD Barallobre: Sabela López

Nova cortesía de Xose Ferreiro

Consegue en tempo real avisos de novos artigos no teu dispositivo, subscribete agora.

También podría gustarte
Comentarios