SEIS PONTESES NAS SELECCIÓNS COMARCAIS

Para unhas xornadas que terán lugar o martes e o mércores

998

As seleccións comarcais sub15 e sub12 adestrarán este martes con seis ponteses nas súas filas.

As alevíns adestrarán na Gándara. O combinado feminino, con Patricia Adega e Andrea Cruz, ás 17:15, e o masculino, con Anxo Blanco e Xandre Fernández, ás 18:30, mentres o seleccionado feminino sub15, con Lucía Barro, faráo ás 18:15 no Campo do Pote, en Maniños.

Mentres, o combinado sub15 masculino, con Eyob Santamariña, terá este mércores ás 17:30 o seu segundo encontro de preparación no Campo da Gándara.

As convocatorias son as seguintes:

SUB15 MASCULINA

Racing Club de Ferrol: Adrián Martínez, Luis Dopico, Isaac González, Pablo Herba
Galicia de Caranza: Mateo Rey, Daniel Quintela, Elías González, Esteban Feal
Racing San Pedro: Kevin Alfredo, Andrés Santiago
CD Cariño: Erick Schulze, Alejandro Pena
Eume Deportivo: Roi Golpe
SD O Val: Iago Fernández
SRD Portuarios: Manuel Costoya
CCRD Perlío: Aarón Martínez
SD Rápido de Neda: Alejandro Piñeiro
CD San Sadurniño: Javier Vizoso
CD As Pontes: Eyob Santamariña

SUB15 FEMININA

EF Racing de Ferrol: Martina Soto, Nora Pérez, Martina Oliveira, Lucía Rivas
Galicia de Mugardos: Uxía Cabada, Elisabeth Gañán, Uxía García
Eume Deportivo: June Moreno, Ainhoa Tenreiro
SD O Val: Sara De La Fuente, Valeria Filgueira
CD Cariño: Ania Rodríguez, Lucía López
CCRD Perlío: Sofía Martínez, Sabela López
Galicia de Caranza: Aroa González
SCDR Narón O Freixo: Laura Testa
SCDR Ánimas: Alba Platas
SD Rapido de Neda: Alexandra Pérez
CD San Sadurniño: Clara López
UD Cebarca: Sofía Paz
CD As Pontes: Lucía Barro

SUB12 MASCULINA

EF Racing de Ferrol: Adrián Bouzas, Lucas Martínez, Lucas Castro, Nicolás Vilariño
Galicia de Caranza: Íker Castro, Hugo Guizán, Diego Miranda, Brais Varela.
CD Narón: Xabier Pita, Iván González
SD O Val: Héctor Rico, Bruno Fonticoba
SCDR Narón O Freixo: Sergio Prados, Bruno Gondar
CD As Pontes: Anxo Blanco, Xandre Fernández
Eume Deportivo: Yago Rojo
Galicia de Mugardos: Martín Veiga
Numancia de Ares: David Vilasánchez
SD Cedeira: Pablo Aneiros

SUB12 FEMININA

SRD Portuarios: Carmen Beceiro, Sonia Fernández, Claudia Cumbrao, Eva Montero
SCDR Narón O Freixo: Olivia Saavedra, María Díaz, Candela Gómez, Ana Díaz
Meirás CF: María Vázquez, Alba Cruz, Paula Rico
Galicia de Caranza: Sara Cerdido, Iria Pita
Galicia Mugardos: Clara Pérez, Sabela Romero
SD Cedeira: Yaiza García, Nuria Garrote
CD As Pontes: Patricia Adega, Andrea Cruz
AD Miño: Yaiza Salazar
FC Ortigueira: Clara Villar
CCRD Perlío: Uxía López
Amistade Meirás: Paula Martínez
CD Cariño: Claudia Pardo
SD O Val: Celsa Méndez

Nova cortesía de Xose Ferreiro

Consegue en tempo real avisos de novos artigos no teu dispositivo, subscribete agora.

También podría gustarte
Comentarios