Programa II Festas do Deporte Virxe da Luz 2005
O vindeiro xoves 26 de marzo comenzan as Festas da Virxe da Luz. Aqui tedes o programa do que serán as II Festas do Deporte.
JUEVES 26 DE MAYO DE 2005.
ACTIVIDADES DE OCIO Y TIEMPO LIBRE
III TORNEO DE JUEGOS DE MESA (LIBRE ACCESO)
LUGAR: BOLERA LAR
HORARIO: 17:00 H. A 21:00 H.
VIERNES 27 DE MAYO DE 2005.
ACTIVIDADES FORMATIVAS
INAUGURACIÓN FESTA DO DEPORTE
LUGAR: PISTA POLIDEPORTIVA O POBLADO
HORARIO: 16:30 H.
III JORNADAS DE TEATRO
LUGAR: CINE LAR
HORARIO: 20:00 H. A 22:00 H.
III EXPOSICIÓN FOTOGRAFICA (LIBRE ACCESO)
LUGAR: SALA DE EXPOSICIONES LAR
HORARIO: 18:00 H. A 22:00 H.
ACTIVIDADES DEPORTIVAS
XXI MARATON FUTBOL SALA SENIOR
LUGAR: PISTA POLIDEPORTIVA O POBLADO
HORARIO: 18:00 H. A 00:00 H.
INSCRIPCION: 120
PREMIOS: 1º.- 2.400 / 2º.- 450 / 3º Y 4º.- 300 (+ TROFEO)
I EXHIBICIÓN DE ESGRIMA
LUGAR: PISTA CUBIERTA O POBLADO
HORARIO: 21:30 H. A 22:30
SABADO 28 DE MAYO DE 2005.
ACTIVIDADES FORMATIVAS
II JORNADAS DE ACTUALIZACIÓN DEPORTIVA (LIBRE ACCESO)
LUGAR: CINE LAR
HORARIO:
– MAÑANA DE 10:00 H. A 13:00 H.
– TARDE DE 15:00 A 17:00
III JORNADAS DE TEATRO
LUGAR: CINE LAR
HORARIO: 19:300 H. A 22:00 H.
III EXPOSICIÓN FOTOGRAFICA
LUGAR: SALA EXPOSICIONES LAR
HORARIO: 16:00 H. A 22:00 H.
ACTIVIDADES DEPORTIVAS
XXI MARATON FUTBOL SALA SENIOR
LUGAR: PISTA POLIDEPORTIVA O POBLADO
HORARIO: 24 HORAS
III MARATON FUTBOL SALA JUVENIL
LUGAR: PISTA CUBIERTA O POBLADO
HORARIO: 12:00 H. A 23:00 H.
INSCRIPCIÓN: 15
PREMIOS: 1º, 2º, 3º Y 4º .- TROFEO
II TORNEO FUTBOL 7 ALEVIN E INFANTIL
LUGAR: CAMPOS O POBOADO
HORARIO: 10:00 H. A 19:00 H.
II SEVEN DE RUGBY
LUGAR: CAMPO DE RUGBY CANAL 4
HORARIO: 16:00 H. A 22:00 H.
II 3X3 DE BALONCESTO
LUGAR: PISTA COLEGIO PARDO BAZAN
HORARIO: 12:00 H. A 22:00 H.
INSCRIPCIÓN: 12
II TORNEO DE BALONMANO
LUGAR: PABELLÓN MUNICIPAL DE AS PONTES
HORARIO: 17:00 H. A 21:00 H.
XXV OLIMPIADA DE ATLETISMO
LUGAR: ESTADIO O PLOBADO
HORARIO: 16:00 H. A 21:00 H.
III TORNEO DE TENIS
LUGAR: PISTAS DE TENIS CANAL 4
HORARIO: 17:00 H. A 21:00 H.
III JORNADA DE TENIS DE MESA (LIBRE ACCESO)
LUGAR: BOLERA LAR
HORARIO: 16:00 H. A 18:00 H.
I JORNADA DE TRIATLON
LUGAR: ¿?
HORARIO: ¿?
I TORNEO DE GIMNASIA RITMICA
LUGAR: PABELLÓN MONTE CAXADO
HORARIO: 16:00 H. A 20:00 H.
ACTIVIDADES DE OCIO Y TIEMPO LIBRE
II JORNADA DE JUEGOS POPULARES (LIBRE ACCESO)
LUGAR: CAMPO FUTBOL O POBLADO
HORARIO: MAÑANA DE 10:00 H. A 13:00 H.
TARDE DE 16:00 H. A 19:00 H.
II JORNADA DE ACTIVIDADES RECREATIVA (LIBRE ACCESO)
LUGAR: CAMPO DE FUTBOL O POBLADO
HORARIO: 16:00 H. A 19:00 H.
II JORNADAS DE AEROBIC (LIBRE ACCESO)
LUGAR: PISTA CUBIERTA O POBLADO
HORARIO: 23:00 H. A 01:00 H.
II JORNADA DE MOTOR: (TUNING, QUADS)
LUGAR: CANAL 4 ANEXO CAMPO DE RUGBY
HORARIO: 16:00 H. A 21:00 H.
PARQUE CERRADO
DOMINGO 29 DE MAYO DE 2005.
ACTIVIDADES FORMATIVAS
II JORNADAS DE ACTUALIZACIÓN DEPORTIVA (LIBRE ACCESO)
LUGAR: CINE LAR
HORARIO: 15:00 H. A 19:00 H.
III EXPOSICIÓN FOTOGRAFICA
LUGAR: SALA EXPOSICIONES LAR
HORARIO: 16:00 H. A 22:00 H.
ACTIVIDADES DEPORTIVAS
XXI MARATON FUTBOL SALA SENIOR
LUGAR: PISTA POLIDEPORTIVA O POBLADO
HORARIO: 00:00 H. A 21:00 H.
III MARATON FUTBOL SALA JUVENIL
LUGAR: PISTA POLIDEPORTIVA O POBLADO
HORARIO: 09:00 H. A 19:00 H.
II TRIANGULAR DE FUTBOL VETERANOS
LUGAR: ESTADIO O POBLADO
HORARIO: 16:00 H. A 18:00 H.
II TORNEO FUTBOL 7 BENJAMIN
LUGAR: CAMPOS DE FUTBOL O POBLADO
HORARIO: 10:00 H. A 19:00 H.
I TORNEO DE WATERPOLO
LUGAR: PISCINA MUNICIPAL DE AS PONTES
HORARIO: 16:00 H. A 18:00 H.
I FESTA ACUATICA
LUGAR: PISCINA MUNICIPAL DE AS PONTES
HORARIO: 18:00 H. A 20:00 H.
I EXHIBICIÓN DE KING BOXING
LUGAR: PISTA CUBIERTA O POBLADO
HORARIO: 17:00 H A 18:00 H.
ACTIVIDADES DE OCIO Y TIEMPO LIBRE
II JORNADAS DE MOTOR (4X4, QUADS, TUNING SHOW, COCHES Y MOTOS ANTIGUAS)
LUGAR: PATIO NUEVO CONSERVATORIO
HORARIO: 10:00 H. A 13:00 H.
III CAMPEONATO DE AJEDREZ
LUGAR: BOLERA LAR
HORARIO: 10:00 H. A 20:00 H.
I CONCURSO PESCA: LANCE DE PRECISION EN SECO
LUGAR: CAMPOS DE FUTBOL O POBLADO
HORARIO: 11:00 H. A 13:00 H.